Zvláštní sezóna je za námi

Na házenkářský ročník 2019/2020 se určitě jen tak nezapomene. Poprvé v historii našeho oddílu nehrála svá utkání mužská kategorie, děvčata se účastnila společné soutěže se Zlínským a Olomouckým krajem, ale hlavně.. Hlavně nám jarní část zrušil všem dobře známý neviditelný soupeř.

Mladší žáci sehráli v součtu celkem deset utkání a obsadili pátou příčku. Na druhé místo v tabulce ztráceli jen tři body a na jaře chtěli zaútočit na „medailové“ pozice. Průbežnou tabulku střelců této soutěže navíc vedl náš David Wojnar (74 branek). Proto se dá hodnotit sezóna chlapců jako úspěšná.

Mladší žákyně zastihlo ukončení sezóny na skvělém druhém místě, když je předehnala jen suveréni Karviná. Holky měly našlápnuto na skvělé umístění, a tak nezbývá než doufat že se tato šikovná parta udrží pospolu a v dalších letech budou podobně hezké umístění sbírat pravidelně. Nejlepší třineckou střelkyní této kategorie byla Nela Putnocká (32 branek).

Starší děvčata byla přihlášena do náročné soutěže. V silné konkurenci dokázala zvítězit jen jednou, ovšem nejdůležitější bylo sbírání zkušeností a zvykání si na dravější a rychlejší házenou. V této soutěži budou holky pokračovat i v příští sezóně. Nejvíce branek našeho týmu zaznamenala Natálie Samiecová (12 branek).

Příprava na novou sezónu začne 28.7.2020 od 17.00 hod. na atletickém stadióně v Třinci na Lesní. Sledujte prosím náš web či Facebook, brzy přineseme další informace. HEZKÉ LÉTO VŠEM PŘEJE ODDÍL HÁZENÉ TJ TŽ TŘINEC!