Čtyři zápasy, jedna výhra

Čtyři utkání, jedna výhra. To je stručný souhrn víkendových výsledků našeho oddílu. Více si můžete přečíst níže.


Mladší žačky (3. a 4.kolo): I druhý turnaj v sezóně měly mladší děvčata absolvovat na asfaltovém hřišti. V Klimkovicích ovšem panovaly nepříznivé povětrnostní podmínky, a tak byl turnaj na poslední chvíli přesunut do haly v Polance.
Další utkání v lize mladších žaček nám přivedlo do cesty opět Karvinou. I přes velký brankový rozdíl bylo utkání velice vyrovnané. Naše děvčata se mnohonásobně dokázala prosadit, nicméně jsme tentokrát měli štěstí spíše na brankovou konstrukci. I tak holky odvedly výbornou práci na hřišti a Karvinou dost potrápily.
Do druhého zápasu děvčata nastoupila se zvláštními pocity z jejich soupeře z Klimkovic. Hráči ve žlutých dresech připomínali spíše výběr prvního stupně základní školy, a tak měly naše holky téměř 100%-ní kontrolu míče na hřišti. Soupeře pouštěly do akce jen sporadicky a hrály s taktikou, aby si každá vstřelila svou první branku. To se povedlo všem, a tak jsme si přivezli z haly v Polance další body do naší tabulky.
„Obzvláště bych po tomto turnaji chtěla vyzdvihnout výkon Anetky Čiklové v naší brance. Byl to její první turnaj v brankářském dresu a zaslouží si za své povedené zákroky a téměř bezchybné shotouty obrovskou pochvalu“, chválila po turnaji trenérka Janka Zamarská.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Sokol Karviná 85 85 Karvina Sokol 10:30 (7:18)
85 85 klimkovice Sokol Klimkovice – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 14:28 (6:15)


Mladší žáci (3. a 4.kolo): Program druhého turnaje mladších žáků se odehrával v třinecké hale STaRS. Po vyrovnaném začátku prvního utkání začali hosté třinecké házenkáře přehrávat, a i přes velice dobrý výkon golmanů Michalíka a Valalíka, se dostali hráči Trnávky do deseti brankového vedení, které si v závěru pohlídali.
Proti děvčatům z Poruby hráli naši hoši s opoznání větším nasazením, snahou a bojovností. Povedly se jim i shoot-outy, bohužel v šestkové házené nedokázali vytvořit na obranu soupeřek větší tlak a v obraně naopak nechali Porubanky zakončovat příliš lehce. Výsledek je však docela přijatelný.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Sokol Trnávka „A“ 85 85 trnavka new 10:24 (7:12)
85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Sokol Poruba „A“ 85 85 poruba 16:22 (10:13)


Minižáci (2.turnaj): Turnaje v Hrabůvce se tentokrát náš oddíl nezúčastnil.

Web vytvořil Vojtěch Molin