Dočkali se i minižáci, teď oddíl čeká nucená přestávka

Ještě před vynucenou přestávkou, způsobenou vládními nařízeními, stihli odehrát svůj první turnaj minižáci a čtvrtý zápas sehrály i žákyně.

Mladší žáci (5. a 6.kolo): Turnaj byl odložen z důvodu karantény družstva KH Kopřivnice.

Starší žačky (6.kolo): Do Olomouce neodcestovaly dvě nejlepší střelkyně našeho týmu, což ovšem neměl být žáden problém, jelikož trenéři této kategorie sázejí hlavně na kolektivní pojetí hry.
Do utkání holky nastoupily docela lehkovážně, neplnily pokyny trenéra a velké problémy jim dělala hra soupeřovy šikovné střední spojky.
Po důrazném přestávkovém pohovoru se většina třineckých hráček nastartovala. Zlepšila se obranná součinnost, výkon brankářek i procento úspěšnosti v zakončení. Druhou půli domácí vyhráli jen o tři branky, což lze považovat za solidní výsledek, vzhledem k tomu, že loni poločasový rozdíl činil rovný tucet.

85 85 zora olomouc DHK Zora Olomouc „B“ – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 22:11 (13:5)

Minižáci (1.turnaj): Poprvé v letošní sezóně se představili i naši nejmenší. Měli k tomu příležitost při sobotním domácím turnaji v hale STaRS. Ve čtyřech utkáních si připsali hned tři výhry při celkovém skóre 22:14. Nestačili pouze na tým Sokol Ostrava A. V našem dresu se představil mix hráčů s nulovými zkušenostmi a také nastoupili hráči, kteří se již v soutěžním utkání na palubovce v minulosti představili. Avšak všichni měli jedno společné: radost ze hry. A tak to má být:-)