Holky zdolaly Nový Jičín, kluci vyškolili Karvinou

Velmi krásné a dá se říct i nečekané výsledky se zrodily v bystřické hale v sobotním posledním podzimním kole. Mladší žačky nejprve v dramatickém střetnutí porazily Nový Jičín a mladší žáci jasně přehráli HCB Karviná „B“. Od května 2001 je to první soutěžní vítězství nad některým z týmu Baníku Karviná. Skvělý víkend třinecké házené ještě umocnil první start a branka Matěje Kováče v dresu mužského prvoligového Sokolu Ostrava.


Mladší žačky (10.kolo): Po celou dobu utkání byla hala svědkem naprosto vyrovnané házené. Domácí tým se nenechal zastrašit výsledkem z prvního vzájemného utkání a důkladně se na soupeře připravil. Po shoot-outech byl stav remízový, ale dramatický závěr náš tým zvládl a udržel si naději na celkové třetí místo.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – TJ Nový Jičín 85 85 Novy Jicin 17:16 (14:14)


Starší žačky (10.kolo): Náročná půlsezóna se projevila na starších žačkách a ty nebyly schopné Novému Jičínu vzdorovat. Fyzická připravenost našich slečen není dostatečná a na jarní část je třeba holky připravit lépe.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – TJ Nový Jičín 85 85 Novy Jicin 8:26 (6:14)


Mladší žáci (10.kolo): Závěr sobotního programu obstaral souboj třineckých mladších žáků proti Karviné. Po deseti minutách vedl soupeř již o osm branek, ale skvělé shoot-outy v podání našich kluků zápas otočily. V závěrečné šestkové házené makali kluci na doraz a dokázali soupeři utéct až na sedmibrankový rozdíl.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – HCB Karviná „B“ 85 85 Karviná 27:20 (18:14)


Web vytvořil Vojtěch Molin