Muži nezvládli závěr utkání v Hlučíně, starší žáci končí

Tři utkání, jedna výhra. Toť bilance našich družstev o tomto víkendu. Bohužel se již do soutěžních klání nezapojili starší žáci, kteří se v tomto týdnu ze své soutěže odhlásili. Od počátku ročníku se trenér Martin Rzyman potýkal s problémem velmi úzkého kádru. „Bohužel někteří kluci v sobě nenašli zodpovědnost a jejich přístup nebyl stoprocentní. Nemělo cenu to tahat na sílu a raději jsme se odhlásili. Doufám, že kluci na házenou nezanevřou.“, uvedl trenér této kategorie Martin Rzyman.


Muži (5.kolo): Muži odcestovali do Hlučína s vědomím, že soupeř má v úvodu letošní sezóny problémy se sestavou. Přesto nebyli schopni navázat na skvělý úvod utkání a závěr zápasu nezvládli a prohráli na vlas stejným výsledkem jako loni. Deseti brankami se blýskl Matěj Kováč. Prohra mrzí o to více, že po většinu utkání byli naši muži lepším týmem, bohužel zahazovali stoprocentní šance a dělali množství technických chyb.
85 85 hlucin HC Hlučín – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 33:30 (15:14)


Mladší žačky (5.kolo): Mladší žačky čekal poměrně jednoduchý úkol. Tým z Hrabůvky zatím v soutěži sbírá zkušenosti a našemu celku neměl být výraznou překážkou. Třinec roli favorita potvrdil, když se prezentoval výbornou obranou, která za svá záda nepustila jedinou volnou hráčku. Rezervy však tato kategorie má v útoku, kde se množí individuální chyby a poměrně unáhlená a nepřipravená střelba. Za vítězství patří dětem pochvala, přesto je zde stále na čem pracovat..

85 85 hrabuvka Sokol Hrabůvka – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec9:36 (5:15)


Starší žačky (5.kolo): Starší holky odjížděly k utkání v Novém Jičíně v oslabené sestavě. Dá se říct, že v první čtvrtině utkání byly naše holky lepším týmem a soupeřky zaskočily. Postupem času bohužel holky ztrácely síly a Novojičíňačky utkání postupně otočily a ke konci zápasu nasázely třineckým holkám velmi laciné branky.

85 85 Novy Jicin TJ Nový Jičín – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 29:10 (15:7)Mladší žáci (5.kolo): Utkání mladších žáků bylo přeloženo na 28.října.

Web vytvořil Vojtěch Molin