Starší žáci zvládli domácí turnaj výborně

Starší žáci pokračují v sérii zápasů, které jsou pro diváky velmi zajímavé. Po výhře a prohře o jednu branku z minula, tentokrát jednou remizovali a jednou vyhráli. Děvčata proti Olomouci zažily strmý pád.

Starší žáci (3. a 4.kolo): Zápas starších žáků s Klimkovicemi byl o počátku vyrovnaný. Na obou stranách se střídaly světlejší momenty s těmi horšími. Ani jeden celek se nevyvaroval individuálním chybám a proto nebylo překvapením, že se utkání rozhodovalo až v závěrečných minutách. V těch měli domácí výhodu posledního útoku, ovšem soupeř se ubránil a oba týmy se tak rozešli po vzájemné remíze.

Druhý zápas proti Kopřivnici nabídl podobný scénář jako úvodní duel. Třinečtí měli po celou dobu brankový náskok, ovšem hosté se neustále drželi na dostřel. V závěru, při vyloučení domácích dokonce „Kopr“ sahal po vyrovnání, ale naši kluci udrželi pevné nervy a zvítězili.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – T.J. Sokol Klimkovice 85 85 klimkovice 18:18 (10:9)
85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – KH Kopřivnice „B“ 85 85 kopr new 16:14 (8:5)

Starší žačky (5.kolo): Pro děvčata bylo utkání s Olomoucí výbornou lekcí do jejich dalšího házenkářského života.
V první půli naše holky nastoupily nahecované a odhodlané se poprat o solidní výsledek. Jejich hra nepostrádala agresivitu, odvahu a nadšení ze hry.
Do druhé půle jako by nastoupil jiný celek. Z třinecké hry se vytratil pohyb a soupeř, který chytře změnil styl obrany, si na hřišti začal dělat téměř co chtěl. Výsledkem je vysoká prohra.
85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – DHK Zora Olomouc „A“ 85 85 zora olomouc 10:33 (6:10)