Veselé Velikonoce a makejte…

Náš oddíl by Vám všem chtěl popřát klidné prožití Velikonočních svátků, byť v jiném režimu než jsme všichni zvyklí. Prožijte je ve zdraví a neztrácejte optimismus.


Venku nám počasí dokazuje, že jaro už je definitivně tady. Za běžných okolností bychom si sluníčka užívali ještě více, ale i nyní, v době omezení je třeba myslet na svou kondici. Jsme konec konců sportovci a to v odvětví, které patří k těm náročnějším. Házená je tvrdý sport a je třeba být připraven na případné zahájení tréninků.
Proto bychom chtěli apelovat na VŠECHNY hráče a hráčky, aby v rámci možností na sobě pracovali. Níže přikládáme pár odkazů, které by vám měly posloužit jako návod, či rada jak trénovat a být připraven. Je sice ve slovenštině, ale věříme že to každý z vás pochopí:-) Mnozí z vás jistě cvičí v domácích podmínkách, ale určitě se najdou i tací, kteří se raději věnují tabletům, mobilům a podobně. Tito hráči se pak po návratu do tréninkových procesů budou trápit, jelikož tato dlouhá pauza se na nich jistě projeví. Proto velmi dobře radíme: MAKEJTE! :-)
Závěrem vzkaz pro rodiče. Momentálně stále nejsme schopni vám podat informace o dalším osudu tréninků, ale i třeba klubových souprav, které byly objednány.
Děkujeme za pochopení a těšte se pevnému zdraví.
Oddíl házené
TJ TŽ TŘINEC

Individuální plán pro věk 10-11
Individuální plán pro věk 12-13
Týdenní rozpis

Web vytvořil Vojtěch Molin