STARŠÍ ŽÁCI 2015/2016

SEZÓNA 2015/2016 – PODZIM 2015

Detail utkání

1. kolo 5.9. 12:45 TJ TŽ TŘINEC - SKP Frýdek Místek B 6:31 (2:16)

Utkání starších žáků bylo jednoznačnou záležitosti pro tým SKP Frýdek-Místek B. Už v úvodu se nechal zbytečně vyloučit třinecký hráč a hosté toho náležitě využili. Hosté přehráli domácí především svými zkušenostmi, rychlosti a technikou.

TJTJ TŽ TŘINEC – SKP Frýdek-Místek BFM  6:31 (2:16)

Oficiální zápis o utkání – zde
Výsledky a rozpis utkání muži – zde
Tabulka muži – zde

2. kolo 12.-13.9. volno

3. kolo 20.9. 10:20 SKH Polanka - TJ TŽ TŘINEC 32:4 (18:3)

Špatná koncovka, zbytečné ztráty míčů a nezkušenost, takhle by se dalo hodnotit vystoupení třineckých starších žáků v Polance. Na konečném výsledku se velmi podílela absence zkušených hráčů na třinecké střídačce. Díky špatné střelbě a především rychlých útoků domácích si třinečtí z Polanky nad Odrou bohužel odvezli vysokou porážku.

253SKH Polanka – TJ TŽ TŘINECTJ   32:4 (18:3)

Výsledky a rozpis utkání starší žáci – zde
Tabulka starší žáci – zde

4. kolo 26.9. 12:45 TJ TŽ TŘINEC - HCB Karviná B 9:31 (2:19)

Třinečtí starší žáci přivítali mládež z extraligové Karviné. Na předvedené hře to bylo poznat, kdy třinečtí kluci se nenechali zaleknout velkého jména klubu HCB Karviná a v prvních minutách se dostali do vedení 2:0. Ovšem pak se projevily zkušenosti a odhodlání hostujícího týmu, který svou rychlostí a přesnou střelbou rozhodl utkání ve velkém poměru 9:31.
Třineckým klukům nechyběla bojovnost, ale zbytečné ztráty míčů a nepřesná střelba k vítězství nevedlo.

TJ TJ TŽ TŘINEC – HCB Karviná BKarviná  9:31 (2:19)

5. kolo 4.10. 8:30 KH Kopřivnice B - TJ TŽ TŘINEC 28:5 (11:2)

Starší žáci ani ve svém dalším utkání nebodovali. Zajížděli na půdu zkušeného týmu z Kopřivnice. Průběh utkání tomu odpovídal a domácí si s přehledem dva body za vítězství zajistili již v prvním poločase, který ovladli skórem 11:2.
Ani druhý poločas se pro třinecké nevyvíjel dobře a tak špatná koncovka s obranou darovaly Kopřivnici 2 body.

logo_khKH Kopřivnice B- TJ TŽ TŘINECTJ   28:5 (11:2)

6. kolo 10.10. 10:20 SKP Frýdek Místek B - TJ TŽ TŘINEC 34:7 (14:1)

Jednoznačnou záležitostí bylo utkání starších žáků ve Frýdku-Místku. Nepřesná střelba, špatná obrana a pouze jediná branka v prvním poločase rozhodla o celém utkání. Ani druhý poločas nepřinesl obrat, i přes střelecké probuzení třineckých to nestačilo a z Frýdku Místku si třinečtí odvezli vysokou porážku.

FMSKP Frýdek-Místek B – TJ TŽ TŘINECTJ  34:7 (14:1)

7. kolo 17.-18.10. volno

8. kolo 24.10. 8:30 TJ TŽ TŘINEC - SKH Polanka 7:11 (3:5)

Nadějně začalo utkání 8. kola MSL straších žáků pro třinecké hráče. Kdy se od začátku utkání ujali vedení utkání a hostujícím 10 minut nedali hostujícímu družstvu z Polanky šanci dát branku. Ale pak se vše otočilo a hostující družstvo vývoj utkání otočilo a odvezlo si Třince 2 body za vítězství.

TJ TJ TŽ TŘINEC – SKH Polanka253  7:11 (3:5)

9. kolo 31.10. 10:30 HCB Karviná B - TJ TŽ TŘINEC 26:10 (12:4)

V předposledním kole MSL házené starší žáků třinečtí žáci zajížděli do Karviné na půdu lídra tabulky. Roli favorita Karviná potvrdila hned v prvním poločase. Ani výborná obrana třineckých nezabránila Karviné v zisku 2 bodu.

KarvináHCB Karviná B – TJ TŽ TŘINECTJ   26:10 (12:4)

10. kolo 7.11. 8:30 TJ TŽ TŘINEC - KH Kopřivnice B 13:27 (8:18)

Poslední utkání podzimní částí třinečtí starší žáci odehráli doma proti Kopřivnici B. Výborný začátek utkání a vyrovnaný první poločas dával třineckým stále naději na dobrý výsledek. Kopřivnice ovšem zabojovala a třineckým se nepodařilo chytit jejich nástup. Díky tomu z domácí palubovky třinečtí odcházeli bez bodu a zakončili tak podzimní část na posledním místě tabulky.

TJ TJ TŽ TŘINEC – KH Kopřivnice B logo_kh  13:27 (8:18)