Do soutěže zasáhli už i minižáci

Na žádost oddílu z Paskova se jedno utkání starších žaček, které se mělo odehrát 12.listopadu v Paskově, odehrálo v pátek v hale STaRS. O dva dny později se pak představily v té stejné hale mladší žákyně a poprvé v sezóně také minižačky.


Starší žákyně (9.kolo): Předehrávka utkání s Paskovem přinesla vyrovnané střetnutí. Třinecké hráčky dělaly více technických chyb, hosté zase nastřelovali tyče. Rozhodujícím úsekem hry byla pasáž mezi druhou a sedmou minutou druhého poločasu, kdy v sestavě Třince chyběla zraněná Sára Skulinová. Hosté sérií pěti branek v kuse výsledkově odskočili. Třinec během zápasu zahodil všech pět sedmimetrových hodů a i přes mohutný finiš nakonec body urval Paskov.
V neděli v Paskově čeká naše děvčata jediné utkání a to proti Karviné.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Házená Paskov 85 85 Paskov2 19:21 (9:12)


Mladší žákyně (7.kolo): Proti vyšším a rychlejším děvčatům z Karviné neměl náš celek plný nováčků nárok. Na první bodový zisk tato kategorie stále čeká, ovšem mnohem důležitější je, že se hráčky začínají na hřišti mnohem lépe orientovat a prosazovat. Jakmile z nich spadne nervozita a získají větší sebejistotu, dostaví se i výsledky :-)
Za dva týdny se děvčata představí opět doma, tentokrát přivítají Hrabůvku a Nový Jičín.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – TJ Sokol Karviná 85 85 Karvina Sokol 12:21 (6:14)


Minižactvo (2.turnaj): První turnaj naše nejmenší minul, a tak si premiéru odbyli v neděli v domácí hale STaRS. Na nadšený a snaživý výkon nejmladší třinecké kategorie bylo radost pohledět. Bohumín, Kopřivnice i Ostrava sice naše „miníky“ porazili, ale hlavní byla radost ze hry.
Třetí a zároveň poslední podzimní turnaj se bude konat 25.listopadu v Bohumíně.
85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – 1.SC Bohumín ’98 85 85 bohumin 2:9 (1:4)
85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – KH Kopřivnice 85 85 kopr new 8:13 (3:8)
85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – TJ Sokol Ostrava 85 85 sokol ostrava new 6:12 (3:9)

Web vytvořil Vojtěch Molin