Sobota se třinecké mládeži vydařila

Jelikož byla třinecká hala STaRS tuto sobotu obsazená, muselo naše žactvo hrát své domácí zápasy v tělocvičně Základní školy Dany a Emila Zátopkových. Jak se jim tam dařilo si můžete přečíst níže.

Starší žačky (11.kolo): Úvodní duel sobotního programu obstaraly starší žačky, které hostily celek z Krmelína. Naše holky chtěly potvrdit výhru z prvního vzájemného zápasu a po prvních mírně nervózních minutách dokázaly odskočit na rozdíl šesti branek. Zbytečnými chybami v závěru poločasu ale dovolily holkám z Krmelína snížit na 9:6. Ve druhé půli mnoho branek nepadlo, v úseku mezi 33. a 42. minutou dokonce nepadla ani jedna. V dalších minutách ale třinecké holky začaly proměňovat své šance a utkání dovedly do vítězného konce.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Sokol Krmelín 85 85 Krmelin 15:10 (9:6)

Starší žáci (11.kolo): Starší žáci v utkání proti Opavě předvedli velmi solidní obranu a zlepšený rychlý přechod do útoku. S vydatnou podporou skvělého brankáře Kobielusze a neomylného střelce Kuźmy vybojovali naši chlapci zaslouženě dva body.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – SK Opava 85 85 opava 23:18 (10:8)

Mladší žáci (11.kolo): Mladší žáci položili základ k vítězství proti Trnávce již v první třetině zápasu, kdy se při “osobce“ zaskvěl šesti brankami Štěpán Hořák. V shoot-outech a v šestkové házené již naši kluci skóre navyšovali a jistý brankář Tomáš Bruk nedovolil hostům žádné zdramatizování utkání. Několik pěkných akcí předvedl i zlepšující se Jakub Kubisz, který v zápase zaznamenal celkem devět branek.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Sokol Trnávka 85 85 trnavka new 28:19 (19:12)

Mladší žačky (11.kolo): Mladší holky měly na závěr celodenního programu za soupeře nově účastnící se tým z Hlučína. Soupeřky ovšem nepůsobily dojmem nováčků a téměř po celou dobu střetnutí si držely dvoubrankový náskok. Naše družstvo dělalo příliš mnoho chyb v útoku a Hlučín vedení udržel až do konce. V třineckém dresu s první celý zápas připsala brankářka Patricie Štíhlová.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – HC Hlučín 85 85 hlucin 18:20 (12:14)

Minižáci (7.turnaj): Minižáci na dalším turnaji ve Frýdku-Místku sršeli nadšením ze hry, radostí z každé povedené akce a skýtá se v nich velký potenciál do budoucna. Nejlepší střelkyní turnaje byla naše Klárka Hořáková.