Úvodní zápasy mládeže nedopadly nejlépe

Žákovská družstva v neděli sehrála svá první ligová utkání nového ročníku. Jediným úspěšným celkem třineckého oddílu byli mladší žáci, ostatní kategorie tentokrát nebodovaly.


Mladší žáčky (1.kolo): Nedělní program započaly naše mladší žačky utkáním proti Hrabůvce. Ta se od poslední sezóny nesmírně zlepšila a jelikož naše „mlžky“ prospaly úvod utkání, zrodil se výsledek, který zřejmě nikdo nečekal.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Sokol Hrabůvka 85 85 hrabuvka 13:18 (5:13)


Starší žačky (1.kolo): Starší žákyně nastoupily na hřiště oslabeny o několik hráček a i ony doplatily na vlažný úvod a velmi slabou střelbu. Po přestávce začaly hrát holky více hlavou, ale ani to nestačilo na výborně připravené ostravské družstvo.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – TJ Sokol Ostrava-Zábřeh 85 85 zabreh 11:27 (5:13)


Mladší žáci (1.kolo): Velký počet nováčku v sestavě mladších žáků vůbec nebyl znát. V osobní obraně a v shoot-outech bylo střetnutí ještě vyrovnané, ale v klasické šestkové házené už Třinec dominoval. Výborně se uvedl zejména Adam Mikeska a také Sabina Sikorová, která nastoupila již do třetího utkání tohoto dne a celkem si připsala 17 branek.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – Sokol Trnávka „A“ 85 85 trnavka new 23:16 (12:11)


Starší žáci (1.kolo): Starší žáci na závěr celodenní šnůry utkání změřili síly proti celku z Opavy. Zpočátku bylo utkání vyrovnané, naši chlapci hráli velmi slušně, ale do výraznějšího náskoku utekli třinečtí až v závěru poločasu, který dokázali vyhrát o čtyři branky. Opavští po změně stran vysunuli obranu a naší kluci se s tím bohužel neuměli popasovat. Do hry se vůbec nedostávaly křídla a jelikož neměli třinečtí trenéři možnost sestavu prostřídat, dostali se hosté do jasné převahy a utkání dovedli do úspěšného konce.
I přesto zaslouží svěřenci trenérů Pánka a Rzymana pochvalu za to, že bojovali až do závěrečné sirény o výsledek a to vše bez možnosti vystřídání. Mnozí z nich sehráli v této kategorii svá první utkání a nevedli si vůbec špatně. Výborně hrál Matěj Puczok, jehož výkon v tomto utkání mile potěšil.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – SK Opava 85 85 opava 16:19 (10:6)


Web vytvořil Vojtěch Molin