Vyhráli pouze mladší žáci

Třinecké házenkářské mládeži se tento víkend příliš nepovedl. Starší žáci nezvládli souboj v Opavě a děvčata si doma na dvakrát neporadila s Bohumínem. Muži i minižáci měli tentokrát ve svém programu volno.


Starší žáci (6.kolo): Domácí hráči nastoupili do utkání pěkně zhurta a od prvních minut měli zápas pod kontrolou. V polovině prvního poločasu získali šestibrankový náskok a ten si s přehledem udržovali. Naši kluci bohužel dělali příliš mnoho individuálních chyb jak v útoku, tak v obraně.

85 85 opava SK Opava – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 28:17 (15:9)


Starší žačky (6.kolo): Starší žačky měly proti silnému Bohumínu velmi složitou situaci. S pouhou jednou hráčkou na střídání neměly od prvních minut šanci zachytit vysoké tempo hry. Po deseti minutách vedl Bohumín o sedm branek a po celou dobu utkání náskok navyšoval. Naše děvčata ovšem bojovala do poslední chvíle a některé individuální akce, především Markéty Halapatschové a Sarah Klimkové, si vysloužily potlesk i hostujících fanoušků.

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – SC Bohumín 85 85 Bohumin 9:24 (4:15)


Mladší žačky (6.kolo): Svěřenkyně Janiny Zamarské si na Bohumín věřily. Až na jednu výjimku tentokrát nepomáhaly starším žákyním, bohužel první patnáctiminutovka jim nesedla. Soupeř se dostal do tříbrankového vedení, které chtěly mlžky smazat v shoot-outech. V těch velmi solidně zachytal brankář Tomáš Bruk, nutno ovšem podotknout, že své skvělé zákroky znehodnotil několika velmi nepřesnými nahrávkami na útočící holky. Zmar našich mladých slečen pak dokonala poslední část utkání, ve které se dokázala střelecky prosadit pouze Sabina Sikorová a to bylo na vítězství málo

85 85 Trinec TJ TŽ Třinec – SC Bohumín 85 85 Bohumin 14:19 (9:15)


Mladší žáci (6.kolo): I přesto, že je soupeř v tabulce poslední, neměli naši mladší žáci jednoduchou úlohu. K utkání zajížděli ve značně oslabené sestavě. Osobní obranu naši mladší žáci zvládli na výbornou, naopak shoot-outy byly v našem podání mizerné. Zaznamenali jsme pouhé tři branky. Vše si ovšem třinečtí hráči vynahradili v klasické házené, kde jasně dominovali a připsali si další body do tabulky.

85 85 Trnavka 2 Sokol Trnávka „A“ – TJ TŽ Třinec 85 85 Trinec 12:24 (10:13)


Web vytvořil Vojtěch Molin